14 Ocak 2010

Renk Uyumu :)

Bu sabah top oynamak için burayı seçtim kendime.. kaygan yerlere bayılıyorum, annemin de yüreği ağzına geliyor her patinajımda :) ama en önemlisi renk uyumuna dikkat ;) Annemin gözü de hemen yandaki bu vitrine kaydı, sonra beni bırakıp vitrini fotoğraflamaya koyuldu.. neymiş, çok güzel gözüküyormuş! zaten bi' gün giyinme odasına geçip ayakkabıların mı ben mi diyeceğim :)
Ama bunu ikimiz de çok beğendik, yaramazlık yapma isteği uyandırdı bizim içimizde!
Moda blogu gibi oldu ama bu seferlik böyle olsun.. ne yapalım, her zaman annemi zaptedemiyorum :)


13 Ocak 2010

İyi ki Doğdummmm!


Bugün benim doğum günüm! Dünyaya gözlerimi açalı tam 1 sene, el kadarken bizimkilerle tanışalı 11 ay olmuş.. Annem tek eliyle karnına bastırarak taşıyordu beni, şimdi ayaklarımı yerden kesemiyor bile! Koccaman kız oldum! Çok uzuuunn yıllar hiç ayrılmamak dileğiyle! Her sabah evden çıkmadan içine çeke çek öp beni anneciğim!

12 Ocak 2010

Sabah Sporu
Bizimkiler beni hayatlarına sokalı beri, bir başka güzel şeyi -sporu- hayatlarından çıkarmış oldular.. babam daha esnek çalışma saatleri sebebiyle evde spor yapma fırsatı bulabiliyor ama annem kulaklarının az duyuyor olduğunu ümit ettiğimiz alt komşumuzu daha fazla kızdırmamak için 8'den sonra koşu bandından uzak duruyor.
Sabahları kalkıp 6'da soluğu spor salonunda alan, çoğu zaman müzik ve tv'ler açılmadan önce koşmaya başlayan annem için bu biraz üzücü olsa da hepimiz sabahları babamın ne kadar zor uyandığını biliyoruz..
Ne demiştik, yeni yıl kararlarımızdan biri de hiçbir şey için kendimizi üzmemek! biz de çareyi annemle erkenden kalkıp uzun bi' yürüyüş sonrası kendimizin icat ettiği koşarak futbol oyununu oynamakta bulduk.. böylece hep çok eğleniyoruz, hem enerjimizi atıyoruz, hem de her ikimiz de topa vurma kabiliyetimizi geliştiriyoruz! yaşasın spor! :)

Yaşasın Gün Işığı :)


Bu haftaya Style Tuğçe ve Ully-Style Tricks'ten gelen gün ışığı ödülleriyle harika bir giriş yaptım, bol yağmurlu geçeceği rivayet edilen doğum günü haftamda ilaç gibi geldi! Her zaman olduğu gibi gün ışığı bizi bi' kez daha sebepsiz keyiflendirdi :)

Sonra oturduk annemle neşemizi paylaşmak istediklerimizi seçmeye koyulduk, çok da zorlandık ama keyfimizi kaçırmadık :) İşte bizim 12 kişilik alfabetik listemiz:
Related Posts with Thumbnails