18 Kasım 2009

Cezalısın!
Keşke bunu alıştıra alıştıra söylemenin bir yolu olsa.. ama yok :) cumartesi günü annemler eve geldiğinde karşılaştıkları manzaranın ufak bir kısmını ilk fotoğrafta görebilirsiniz.. babamın dev boy protein tozunu raftan indirip bi güzel mideye indirdim, yüzümdeki beyazlığın sebebi de bu.. bunla da yetinmeyip bir üst raftaki annemin yemek kitaplarını teker teker salona taşıyıp hepsini kemirdim.. o da yetmedi, dvdleri bir güzel mideye indirdim.. ve hazırsanız asıl bomba; dvd palyerın kumandasını yarıladım... 2. fotoğraftaki sedirin ayağına da ayrıca dikkat edin lütfen, o da benim eserim..
peki ne mi oldu, son fotoğraftaki gibi cezalandırıldım.. ve de tehlikelere karşı sokol isimli likit vazelini içmek durumunda kaldım birkaç gün.. bir daha yapar mıyım?.. yaparım herhalde çok sıkılırsam :) ne yapalım onlar da beni yalnız bırakmasaydı..

17 Kasım 2009

Lokum Hanım Buradasınız :)

Annem bana kızdığında ben de çok bozuluyorum.. bu fotoğraflarda cezalıyım.. madem küsüz, ben de poz vermeyi reddediyorum... son ana kadar makinaya bakıp, son anda hep yüzümü başka tarafa çeviriyorum.. hem suçlu, hem güçlü yani..

16 Kasım 2009

Masum...

Böyle zamanlarda gerçekten annemin beni yemesi tehlikesiyle karşı karşıyayım..
Related Posts with Thumbnails